Województwo Małopolskie wspiera projekt Wolontariusze Małopolski 2022 – Zintegrowana Służba Ratownicza

Zarząd Województwa Małopolskiego wspiera inicjatywę Stowarzyszenia Zintegrowana Służba Ratownicza w ramach projektu Wolontariusze Małopolski 2022.
W ramach zadania przeszkoleni zostaną nowi wolontariusze, pozyskamy sprzęt ratowniczy niezbędny do prowadzenia działań na terenie województwa małopolskiego, przeprowadzone zostaną szkolenia w przedszkolach, szkołach noclegowniach czy też DPS. Dzięki projektowi będziemy mogli również zaprosić w nasze szeregi najmłodszych, co przyczyni się do powstania w naszej organizacji Młodzieżowej Drużyny ZSR – mówi Łukasz Patrzyk, który koordynuje zadanie z ramienia ZSR.
Z tego miejsca chcieliśmy też bardzo serdecznie podziękować Zarządowi Województwa Małopolskiego na czele z Marszałkiem Witoldem Kozłowskim i Wicemarszałkiem Łukaszem Smółką, którzy kolejny raz zaufali naszemu stowarzyszeniu i wspierają nasze działania.
Jak ważną ideę wolontariatu prezentuje Zintegrowana Służba Ratownicza nie trzeba nikomu przedstawiać. Ratownicy z Małopolski zapraszają również do dołączenia w swoje szeregi poprzez stronę internetową http://112malopolska.pl/wolontariat/

PROJEKT REALIZOWANY PRZY WSPARCIU FINANSOWYM

WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO